כך עזרתי לישיבת ברכת יצחק להוציא את בוגריה ומכריה להתרמות מתוך תחושת שליחות בעזרת סרטון תדמית מרגש ומשכנע

הארגון

ישיבת ברכת יצחק במודיעין, בניהולו של הרב דוד פסטרבסקי.

האתגר

הישיבה רצתה לפנות לבוגרים ומכרים ולעודד אותם לתרום עקב מצבה הכלכלי הקשה. התוכנית היתה לעשות גיוס המונים ולהפעיל את הבחורים והקרובים שלהם).

 האתגר במשימה זו היה להצליח להפעיל את הפעילים והתורמים בצורה יעילה וטובה בתקופת הקורונה, כשבמדינה שלטה אי וודאות. בישיבה האמינו שיש להם פוטנציאל ענק של תורמים, אך במציאות נתקלו בקושי לגייס אותם. הנה מה שאמרו מנהלי הישיבה בשיחת הייעוץ שלי עימם:


"הרגשנו את הקושי הזה כבר בצעדים הראשונים של תכנון הקמפיין. אז הבנו שזה יהיה האתגר הגדול. הבחורים הרגישו פחות מחוברים ולא מספיק בעניינים כדי להתמסר להתרמה, אפילו בתקופה קשה כמו הקורונה."

התוצאה

לפני סרטון התדמית, ראש הישיבה היה מתרים באופן אישי ככל שהיה עולה בידו. כך עשו בישיבה ב-10 השנים האחרונות לפחות. אחרי יצירת הסרטון, זו היתה הפעם הראשונה שהישיבה ביצעה התרמה בצורה מסודרת ומנוהלת היטב.

סרטון התדמית הצליח לחבר את בוגרי הישיבה, קרובי הישיבה ובכלל אנשים שרק שמעו עליה מבלי להכיר כל כך לצורך הגדול והחשיבות של הפעילות הנעשית בה.

עדות הלקוח

"אחרי פיצוח הרעיון הראשוני, הרגשנו פה אחד שאנחנו מקבלים ממך מענה על מה שחיפשנו, והצלחנו להבין שאתה אכן בונה לנו סרטון תדמית מיוחד שמותאם בדיוק בשבילנו. היינו בהתחלה עם היד על הדופק כי חשבנו שאולי לא בדיוק הבנת אותנו, אך עם ההתקדמות התברר שהצלחת להבין בשיחה אחת תהליך שהתמשך שנים רבות. יצאנו מרוצים מאוד לאורך כל השירות. הרגשנו שאתה נותן לנו שירות עם רצון שנצליח מכל הלב."

הטופס נשלח בהצלחה!

לצפייה בסטטוס על מאחורי הקלעים של ההפקות הגדולות לחצו כאן

תודה שהחכמתם אותנו!

כל סרט טוב מתחיל מפגישה,
לכן אני מאמין בלפגוש אנשים.
מלאו את הטופס ונתאם פגישה בהקדם!